Контакти: +38 097 874 39 39 

 

(097) 874-39-39,
Написати нам
Бажаєте, щоб ми Вам передзвонили?
Замовити дзвінок

Блог


 • Вінілові рукавички. Кому, куди і навіщо22.02.2019
  Вінілові рукавички. Кому, куди і навіщо

  Що таке «вініл» - відомо всім. Це група полімерів синтетичного походження (попросту - ПВХ), з якого виготовляють безліч найрізноманітніших корисних речей. Наприклад, грамплатівки, настінні шпалери, тканини. А також - захисні медичні вінілові рукавички . Склад вінілу досить різноманітний - це суміш гуми, смоли, клею та інших синтетичних матеріалів.

 • Вінілові рукавички: дешево і сердито?20.02.2019
  Вінілові рукавички: дешево і сердито?

  У світі сучасних пристосувань майстру-перукаря або косметолога буває досить складно зробити правильний вибір захисних рукавичок для роботи.

 • 18.02.2019
  Вінілові рукавички - недорогий захист для ваших рук

  Якщо у вас виникла необхідність в недорогих одноразових рукавичках для нескладної і не дуже небезпечної роботи, ви можете купити вінілові рукавички.

 • 15.02.2019
  Нітрилові рукавички . характеристика виробів

  Нітрилові рукавички стають все більш популярним у всіх сферах діяльності, де стоїть питання про якісну і надійному захисті шкіри рук. Спочатку їх виробництво було викликано з'являються і зростаючим дефіцитом натурального каучуку.

 • Чорні нітрилові рукавички. Стильна захист13.02.2019
  Чорні нітрилові рукавички. Стильна захист

  Ще зовсім недавно було незвично бачити на руках майстрів в елітних салонах чорні нітрилові рукавички. Ми були привчені до того, що все, що пов'язано з гігієною, санітарією і безпекою, має мати біло-блакитний колір. Сьогодні все змінилося.

 • 11.02.2019
  Нітрилові рукавички: вдала альтернатива виробам з латексу

  Фахівці багатьох сфер сьогодні віддають безумовну перевагу такому виробничому аксесуару, як нітрилові рукавички , які склали гідну конкуренцію використанню латексних рукавичок.

 • 08.02.2019
  Латексні перші рукавички: розмір має значення!

  Якщо ви вирішили купити латексні рукавички, дуже важливим є правильний вибір розміру цих захисних виробів, тому що і безпеку, і комфортність робочих умов залежать в першу чергу від відповідності розміру.

 • 06.02.2019
  Латексні рукавички: понад 100 років надійної служби

  Не існує, напевно, жодного підприємства, більш того - жодного будинку, які не потребують такому простому пристосуванні, як латексні рукавички. Медичні установи, діагностичні центри, салони краси і SPA-центри, косметологічні заклади, аптеки, лабораторії, ветеринарія, харчова і хімічна промисловість, заклади громадського харчування ...

 • Латексні рукавички. корисний винахід04.02.2019
  Латексні рукавички. корисний винахід

  У світовій історії багато випадків, коли великі і корисні винаходи не відразу були оцінені по достоїнству. Медичні одноразові рукавички - приклад того. Вперше це пристосування стало використовуватися в операційних відомого американського хірурга Холстеда в 1889-90 рр.

 • Пакети для стерилізації. Як все починалося01.02.2019
  Пакети для стерилізації. Як все починалося

  Знаєте, як виглядала звичайна лікарня в першій половині 18 століття, наприклад, в Лондоні? Ні, там не було людей в білих халатах, які проводять термінову операцію при палаючої свічі, в чистій палаті з білими фіранками. Тоді не існувало окремих операційних. Де поклали - там і приступили. 

 • 30.01.2019
  Стерильність і безпеку . Пакети для стерилізації

  Саме поняття «стерилізація» з'явилося в кінці 18 століття у Франції завдяки кухарю Ніколя Апперу. Він першим запропонував зберігати приготовлену їжу в спеціальних герметичних ємностях, оброблених окропом і парою.

 • Стерильність - одно безпеки. Пакети для стерилізації28.01.2019
  Стерильність - одно безпеки. Пакети для стерилізації

  Сучасна медицина здатна на багато що, і ми всі щиро вдячні людям у білих халатах за дітей, за батьків, за друзів і за вчасно надану їм допомогу в різних випадках.

 • Пакети для стерилізації в стоматології. Робимо «посмішку» безпечно25.01.2019
  Пакети для стерилізації в стоматології. Робимо «посмішку» безпечно

  А вам зустрічалися щасливці, які не знайомі з зубним болем і ніколи не відвідували стоматологів? На жаль, сьогодні навіть малюки вже знайомі з представниками цієї професії. 

 • Пакети для стерилізації - необхідність в створенні краси23.01.2019
  Пакети для стерилізації - необхідність в створенні краси

  Ви є власником салону краси? Чи плануєте відкрити косметологічний кабінет? Або в приватному порядку проводите процедури манікюру та педикюру?

 • Одноразовий халат - практично, зручно і недорого21.01.2019
  Одноразовий халат - практично, зручно і недорого

  У медицині, в сфері обслуговування, на виробництві і, навіть, в побуті - всюди сьогодні знаходять застосування медичні одноразові халати. Чим викликана така затребуваність? В першу чергу, простотою і зручністю використання, і, звичайно, невисокою і доступною ціною.

 • Одноразова медична шапка - надійний і зручний атрибут18.01.2019
  Одноразова медична шапка - надійний і зручний атрибут

  Коли ми знаходимося в медичних установах, то навіть мимоволі виникає повага до всіх працюючих там співробітників. І не останню роль тут грає професійний одяг медиків - білий халат і медична шапка , які дарують нам відчуття безпеки і захищеності.

 • Шапки одноразові - для медиків, і не тільки16.01.2019
  Шапки одноразові - для медиків, і не тільки

  Шапка одноразова медична - це підвид головного убору працівників медичних установ та інших сфер діяльності.

 • Шапки медичні. Сфера використання.14.01.2019
  Шапки медичні. Сфера використання.

  Шапки одноразові медичні - невід'ємний аксесуар сучасної робочої уніформи медичного персоналу в лікарнях, поліклініках, діагностичних центрах і у всіх медичних і хімічних лабораторіях.

 • Медичні бахіли. Екскурс в історію11.01.2019
  Медичні бахіли. Екскурс в історію

  Де найчастіше сьогодні використовуються бахіли медичні? В першу чергу, звичайно, вони призначені для відвідувачів різних медичних установ, лікарень і поліклінік, які з вулиці на своєму взутті приносять бруд, мікроби і різні хвороботворні мікроорганізми.

 • Медичні одноразові б а кволі. Призначення і застосування09.01.2019
  Медичні одноразові б а кволі. Призначення і застосування

  Медичні бахіли одноразового використання - це вироби для захисту поверхні в приміщенні від вуличних забруднень, мікробів і різних хвороботворних мікроорганізмів, які збираються і переносяться на взуття людей.

 • 07.01.2019
  Медичні бахіли - на варті чистоти і гігієни

  Якщо ви хоч раз когось відвідували в лікарні, то вам точно доводилося, дотримуючись правил, купити бахіли. Хоч область їх застосування значно ширше, але у більшості людей одноразові бахіли асоціюються саме з лікарняними закладами.

 • 04.01.2019
  Медична маска: використовуємо правильно

  Купити медичну маску сьогодні повинен кожен свідомий і грамотна людина. Адже навіть дитина обізнаний про те, що таким чином можна вберегтися від потрапляння інфекції в організм.

 • 02.01.2019
  Медична маска: друге народження

  Ви вирішили купити медичну маску? Дуже правильне рішення, особливо в наш час. Адже поняття «сезонність вірусних захворювань» вже втрачає свою актуальність - підступні інфекції, віруси і бактерії оточують нас цілий рік.

 • 31.12.2018
  Медичні маски - атрибут безпеки

  Сьогодні кожна дитина знає, що медична маска є засобом індивідуального захисту людини і призначена оберігати її від різних інфекційних захворювань, кількість яких, на жаль, не меншає.

 • 28.12.2018
  Одноразові простирадла: якість, комфорт, безпеку

  Використання одноразових витратних матеріалів - необхідна умова для функціонування всіх сучасних медичних установ, стоматологічних та косметологічних клінік, SPA-салонів і масажних кабінетів.

 • 25.12.2018
  Необхідно всім і кожному: одноразові простирадла

  Погодьтеся, що сьогодні неможливо уявити роботу будь-якого медичного закладу без використання одноразових медичних матеріалів. А всього 50 років тому про це навіть не мріяли. 

 • Захист для клієнта найважливіше!30.09.2018
  Захист для клієнта найважливіше!

  У боротьбі за красу жінки багато часу приділяють своїй зовнішності. Існує теорія про те, що вік можна дізнатися по руках, так як саме там найніжніша шкіра, яка швидко старіє. Щоб приховати всілякі докази клієнтки часто відвідують майстрів манікюру/педикюру, експериментують зі своїми ручками.

 • Рукавички хірургічні: вибір від якого залежить життя27.09.2018
  Рукавички хірургічні: вибір від якого залежить життя

  Для проведення різних оперативних втручань, а також інших медичних процедур лікар в обов'язковому порядку використовує рукавички різного ступеня стерильності. Стерильність в сфері медицини стоїть на першому місці. Ось тому цей аксесуар такий важливий і виступає головним захисним бар'єром, як для лікаря, так і для самого пацієнта.

 • Вибір медичних рукавичок: відповіді на важливі питання25.09.2018
  Вибір медичних рукавичок: відповіді на важливі питання

  Вихідний матеріал - це латекс, тобто це похідне від каучуку. А з нього вже можуть робити як натуральні латексні рукавички, так і інші види: полізопренові, нітрілові, поліхлоропринові, вінілові. Ще є великий вибір за колірною гамою (білі, сині, чорні, рожеві, жовті, фіолетові).


 
Отримати оптовий прайс
Отримати прайс
 
Графік роботи:
Працюємо
Без вихідних
с 9:30 до 18:00
 
Шановні клієнти
всі замовлення оформлюються через сайт
 

Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: