(097) 874-39-39
(093) 874-39-39
Написати нам
Бажаєте, щоб ми Вам передзвонили?
Замовити дзвінок

Чорні нітрилові рукавички. Стильна захист

Ще зовсім недавно було незвично бачити на руках майстрів в елітних салонах чорні нітрилові рукавички. Ми були привчені до того, що все, що пов'язано з гігієною, санітарією і безпекою, має мати біло-блакитний колір. Сьогодні все змінилося. І сам факт того, що у майстра на руках чорні нітрилові рукавички , вже є свідченням і підтвердженням професійності фахівця, його грамотності та обізнаності. У чому ж перевага таких рукавичок, які стали вже стильним аксесуаром майстра краси?

Перше - це ергономічний дизайн, який гарантує відмінне облягання кисті руки і забезпечує вільний рух. Це, в свою чергу, допомагає значно знизити втому рук.

Друге - це висока міцність і стійкість рукавичок завдяки якісному матеріалу. Нітрил в цьому плані зовсім не поступається натуральному латексу. А його штучне походження є навіть перевагою, оскільки виступає 100% гарантією гипоаллергенности і відсутності роздратування.

Отже, третя перевага, яким володіють чорні нітрилові рукавички, відсутність алергії і роздратування на руках від постійного або частого носіння цих виробів.

Четверте - це високий ступінь захисту, надійності та зручності Нітрилові рукавичок. Спеціально текстурована поверхня пальчиків допомагають надійно утримувати необхідний інструмент і попереджає його вислизання з рук.

Всі ці якості дозволяють неодноразово використовувати чорні нітрилові рукавички без втрати відчуття дотику і захисних властивостей. Завдяки цьому, рукавички з нітрит є найпопулярнішими в усіх сферах людської діяльності - в медицині, в промисловості, в сфері обслуговування і, звичайно, в домашніх умовах.

 
 
Отримати оптовий прайс
Отримати прайс
 
Графік роботи:
Понеділок з 9:00 до 18:00
Вівторок з 9:00 до 18:00
Середа з 9:00 до 18:00
Четвер з 9:00 до 18:00
П'ятниця з 9:00 до 18:00
Субота з 9:00 до 18:00
Неділя вихідний
Зв'язатися з нами:
Зв'язатися
Контакти:
(097) 874-39-39
(093) 874-39-39
Біла Церква, Героїв Крут 46, офіс 67
 
 
Мены потрібна консультація:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: